post

Lourdes – Francja – 2022 – FILMIKI

Po 7 latach wróciliśmy do Lourdes. Niesamowicie było było tam zagościć 5 raz i mamy nadzieję, że nie ostatni!

Poza zdjęciami dostępnymi tutaj, przygotowaliśmy kilka filmików z tego wyjazdu.

Próba generalna sprzed wyjazdu do Lourdes:

„Podróż do Lourdes”, czyli pierwszy z serii 4 filmików z wyjazdu do Francji. Wyjechaliśmy we wtorek 17 maja o 19:00 i 2 dni później, od tej samej godzinie, byliśmy już na miejscu 😉 Czas w drodze uprzyjemnił nam nocleg w Clermont-Ferrand i tak jak 7 lat temu, podbój zamku w Carcassonne. Dodatkowo mnóstwo śpiewu, gier i zabaw autobusowych. Szkoda, że to tak blisko :)

„Lourdes” – czyli małe, ale niezwykle piękne i urokliwe miasteczko, znajdujące się u podnóża Pirenejów, nad rzeką Gave de Pau. Podczas naszego pobytu, poza przygotowaniami do koncertu i zwiedzaniem, mieliśmy również okazję wziąć udział w częściach oficjalnych wyjazdu, gdzie zacieśnialiśmy więzi partnerskie między naszymi miastami.

Kolejny filmik to co lubimy najbardziej, czyli próba i koncert. Tu zawsze jest najwięcej emocji. Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie, niezwykle gorące brawa oraz wszystkie ciepłe słowa! Było cudownie!

Na ostatnim filmiku zobaczycie Procesję Maryjną w której zarówno warto wziąć udział, jak i podziwiać ją z murów sanktuarium.
Zdjęcia jak zawsze nie oddadzą w pełni klimatu, ale przynajmniej troszkę przybliżą atmosferę tworzoną przez śpiew ludzi, płomienie świec i piękno samego Lourdes.