Koncerty – Archiwum

Archiwum prowadzone od 1993 roku.

2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999 | 1998 | 1997 | 1996 | 1995 | 1994 | 1993


2017

8 stycznia – koncert dla delegacji nauczycieli z Bambergu w Niemczech – SP 14 – Częstochowa
21 stycznia – prezentacja w Ośrodku Wypoczynkowym „Pod Grzybkiem” w Zawadach
17 lutego – koncert w Zespole Szkól Nr 1 w Mirowie
4 kwietnia – prezentacja podczas „Dni otwartych” w LO im. M.Kopernika – Częstochowa
26 maja – koncert w ramach projektu „Marsz Różowej Wstążki” – Częstochowa
1 – 4 czerwca – Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny „POLABSKA VONICKA” w Nymburgu – Czechy
11 czerwca – koncert w ramach projektu „Aleje, tu się dzieje” – Częstochowa
19 czerwca – prezentacja w ramach gali konkursu „Rzetelny Lokator” – ZGM TBS
23 czerwca – widowisko plenerowo – obrzędowe „NOC ŚWIĘTOJAŃSK” – Częstochowa


2016

5 luty – Koncert dla społeczności uczniowskiej – Zespół Szkół nr 2 im. Polskich Noblistów w Częstochowie
6 maja – koncert w ramach Konkursu Literackiego „Rzetelny Lokator” – sala MDK w Częstochowie
8 maja – koncert wokalny Zespołu Pieśni i Tańca „Częstochowa” w ramach projektu „Aleje tu się dzieje” – III Aleja NMP w Częstochowie
23 – 27 maja – podpisanie umowy partnerskiej z Domem Kultury „Samoobrazowanie 1919” w Primorsku w Bułgarii – koncerty Zespołu Pieśni i Tańca „Częstochowa” podczas „Dni Primorska”
6 czerwca – Jubileusz 70-lecia Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. Wisławy Szymborskiej – sala MDK w Częstochowie
18 czerwca – koncert w ramach Festiwalu Dobrego Smaku – III Aleja NMP w Częstochowie
24 czerwca – koncert z okazji zakończenia roku szkolnego w IX Liceum Ogólnokształcącym im. C.K. Norwida w Częstochowie
3 i 4 września – koncerty w ramach XVII Dni Europejskiej Kultury Ludowej – Częstochowa
9 września – koncert dla fińskiego koncernu „Stora Enso” w Murowie
15 października – koncert w Gminnym Ośrodku Kultury we Wręczycy Wielkiej
19 listopada – koncert w ramach obchodów „750-lecia Miasta Radomska”


2015

24 stycznia – Dzień Babci i Dziadka w IXLO im. K. C. Norwida – Częstochowa
31 stycznia – koncert dla SENIORA w Wierzchowisku
14 luty – VI Bal Charytatywny w Głogówku
12 marca – Koncerty Edukacyjne w Miejskim Domu Kultury x2 – Częstochowa
13 marca – Koncert Edukacyjny w Miejskim Domu Kultury – Częstochowa
17 kwietnia – Tydzień Holistyczny „Częstochowa – moje miasto” SP nr 31 – Częstochowa
7 maja – koncert w Gimnazjum nr 3 – Częstochowa
23 maja – koncert „50 -lecie Szkoły Podstawowej nr 39” – Częstochowa
26 maja – „Marsz Różowej Wstążki” – Plac Biegańskiego – Częstochowa
14 czerwca – „Dni Koniecpola” – Koniecpol
19 czerwca – koncert dla delegacji z Niemiec i Francji w Ratuszu – Częstochowa
21 czerwca – „Noc Świętojańska” w Ogrodzie Botanicznym w Łodzi
26 czerwca – prezentacja na zakończenie Roku Szkolnego w IX LO im. K.C. Norwida
26 czerwca – prezentacja na zakończenie Roku Szkolnego w III LO im. W. Biegańskiego
26 czerwca – „Noc Świętojańska” w Gidlach
15 – 21 sierpnia – obóz taneczny w Przyjezierzu
23 sierpnia – koncert w ramach Festynu Parafialnego w Lindowie
29 sierpnia – koncert w ramach XXIV Ogólnopolskiego Przeglądu Abstynenckiej Twórczości Artystycznej „Zamczysko 2015” – Ogrody plebańskie w Olsztynie k/Częstochowy
5 i 6 września – XVI Dni Europejskiej Kultury Ludowej – Plac Biegańskiego
23 września – 7 października – „Warsztaty Polonezowe dla nauczycieli” we współpracy z Zespołem Pieśni i Tańca „Częstochowa”
10 i 11 października – koncerty Zespołu Pieśni i Tańca „Częstochowa” w Lourdes we Francji w ramach obchodów 25-lecia podpisania umowy partnerskiej Częstochowa – Lourdes
11 listopada – Miejskie Obchody Święta Niepodległości – Plac Biegańskiego
22 listopada – koncert w MDK


2014

6 stycznia – Kolędy w Kościele p.w. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
8 stycznia – Kolędy w Kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze
17 stycznia – „Spotkanie Noworoczne” – Filharmonia Częstochowska
9 luty – Koncert Jubileuszowy na BIS – Filharmonia Częstochowska
11 luty – koncert w Szkole Podstawowej Nr 21 w Częstochowie
10 – 14 marca – „DOOKOŁA WOJTEK” – Filharmonia Dzieciom – Filharmonia Częstochowska
1 maja – PIKNIK EUROPEJSKI z okazji wstąpienia Polski do Uni Europejskiej – Plac Biegańskiego
6 maja – warsztaty tańca ludowego dla uczestników międzynarodowego projektu Comenius w Rudnikach
15 maja – Międzyszkolne Poetycko – Muzyczne Spotkanie Integracyjne z okazji obchodów Roku Oskara Kolberga Gimnazjum Nr 18 w Częstochowie
26 maja – „Marsz Różowej Wstążki ” – Plac Biegańskiego
1 czerwca – „Tańcowały dwa Michały i inne kaczki dziwaczki” – Miejski Dom Kultury w Częstochowie
5 czerwca – Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy – Miejski Dom Kultury
6 czerwca – Festyn Rodzinny w ZSTiO im. S.Żeromskiego – Częstochowa
8 czerwca – Festyn w Szkole Podstawowej Nr 24
21 czerwca – „Noc Świętojańska” – Ogród Botaniczny w Łodzi
21 czerwca – „Noc Świętojańska” w Seceminie
21 – 27 sierpnia – 5. Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny Litohoro – Dion – Platamonas w Grecji
30 sierpnia – Koncert na rynku w Olsztynie k/Częstochowy
6 września – Dni Europejskiej Kultury Ludowej – Plac Biegańskiego w Częstochowie
7 września – Dni Europejskiej Kultuey Ludowej – Plac Biegańskiego w Częstochowie
14 października – udział w projekcie „Comenius” – Szkoła Podstawowa Nr 17
30 października – 23. Edycja Salonu Artystycznego „Usłyszeć tradycje” – obchody Roku Oskara Kolberga w Gimnazjum Nr 18
22 listopada – „Andrzejki dla Seniora” – Wierzchowisko
28 listopada – „Jesienne Spotkania z Folklorem” – MDK „Batory” w Chorzowie


2013

6 stycznia – ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI – Archikatedra Częstochowska
17 stycznia – KONCERT KOLĘD w Kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze
21 stycznia – KONCERT KOLĘD – Aula Redakcji Tygodnika „Niedziela” w Częstochowie
27 stycznia – KONCERT KOLĘD – Kościół Podwyższenia Krzyża św. w Częstochowie ul. Sikorskiego 85
24 maja – Festyn na Placu Biegańskiego w Częstochowie
6 czerwca – Spotkanie integracyjne i prezentacja dla wychowanków Szkoły Specjalnej
9 czerwca – Festyn w Szkole Podstawowej Nr 24
11 czerwca – „Jubileusze małżeńskie” – Filharmonia Częstochowska
23 czerwca – Festyn w Koniecpolu
7 lipca – występ na Rynku w Olsztynie
14-19 lipca – XV Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny w Rimini, San Marino, Florencji we Włoszech
31 sierpnia – Dni Europejskiej Kultury Ludowej w Częstochowie
1 września – Dni Europejskiej Kultury Ludowej w Częstochowie
20 września – Koncert w Spichlerzu – Olsztyn
5 października – Jubileusz 10-lecia Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Politechnice Częstochowskiej – Klub Politechnik
15 października – Koncert dla JULKI – Klub Politechnik
13 i 14 listopada – Koncerty dla szkół – Filharmonia Częstochowska
23 listopada – KONCERT JUBILEUSZOWY z okazji 35 – lecia działalności Filharmonia Częstochowska


2012

15 stycznia – Hej kolęda – Kościół pw.św. Jana Chrzciciela w Olsztynie
20 stycznia – Hej kolęda – Aula Redakcji Tygodnika NIEDZIELA w Częstochowie
22 stycznia – Hej kolęda – Muzeum Częstochowskie – Ratusz
26 stycznia – Hej kolęda – Jasna Góra w Częstochowie
3 czerwca – „Dzień Dziecka” w Koniecpolu
10 czerwca – Festyn Parafialny – Katedra
17 czerwca – „Wojewódzkie Święto Młodości „ w Aleksandrii
22 czerwca – Częstochowa
23 czerwca – Piaseczno k/Warszawy
27 czerwca – Częstochowa
6-8 lipca – III Międzynarodowy Przegląd „FOLKLOR ŚWIATA” w Zduńskiej Woli
1-2 września – XIII Dni Europejskiej Kultury Ludowej w Częstochowie
23 września – IV GODY SIEMIANOWICKIE w Siemianowicach Śląskich


2011

5 marca – Akademia pana Chopina na bis – Konopiska
20 marca – Akademia pana Chopina na bis – Blachownia
21 marca – Polonez Maturzystów 2011 – Częstochowa
10 kwietnia – Akademia pana Chopina na bis – Nieznanice
16 kwietnia 2011 – Ogólnopolska Akcja „Moto Serce 2011” – Częstochowa
8 maja 2011 – 18. Dni Kultury Chrześcijańskiej w Działoszynie
1 czerwca 2011 – Dzień Dziecka Caritas Archidiecezji Częstochowa w Olsztynie
4 czerwca 2011 – koncert w Koniecpolu
12. czerwca 2011 – Festyn rodzinny – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Hutkach
18 czerwca 2011 – Noc Kulturalna – Klub Politechnik w Częstochowie
19 czerwca 2011 – Zakończenie sezonu artystycznego – Dom Kultury w Imielinie
23 – 26 czerwca 2011 – 14. Międzynarodowy Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych w Bratysławie – Słowacja
2 lipca 2011 – I Ogólnopolski Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Folklorystycznych „OPOCZNO”
12 – 18 lipca 2011 – „Międzynarodowy Festiwal Sztuki w BEYLIKDUZU” Turcja
3 – 4 września 2011 – „XII Dni Europejskiej Kultury Ludowej”
11 września 2011 – Jarmark Piaseczyński – Piaseczno
22 października – koncert galowy w ramach 9. Dni Kultury Chrzescijańskiej
3 – 4 listopada – Szkoła na Parnasie – Klub Politechnik w Częstochowie
4 grudnia – Akademia Pana Chopina na bis – Rędziny
11 grudnia – Akademia Pana Chopina na bis – Kusięta
18 grudnia – Akademia Pana Chopina na bis – Dąbrowa Zielona
20 grudnia – Wigilia dla środowisk artystycznych – Częstochowa


2010

7, 9 kwietnia – Jubileusz 40-sto lecia Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. St. Żeromskiego w Częstochowie – Młodzieżowy Dom Kultury
20 kwietnia – XVII Przegląd Piosenki Dziecięcej im. prof. Adolfa Dygacza eliminacje w Koszęcinie
11 maja – XVII Przegląd Piosenki Dziecięcej im. prof. Adolfa Dygacza finał w Piekarach Śląskich
26 maja – Marsz różowej wstążki w Dniu Matki – Plac Biegańskiego
28 maja – Jubileuszowa Pielgrzymka Katolickiego Stowarzyszenia „CIVITAS CHRISTIANA” – Błonia Jasnogórskie
29 maja – XVII Przegląd Piosenki Dziecięcej im. prof. Adolfa Dygacza koncert galowy – GRAND PRIX, Statuetka „Szczyglika” i Nagroda Marszałka Marszałka Województwa Śląskiego
1 czerwca – Dzień Dziecka z Caritas Archidiecezji Częstochowskiej – parking przy Domu Pielgrzyma w Częstochowie
13 czerwca – Archikatedralny Festyn Parafialny – Plac przed Archikatedrą w Częstochowie
20 czerwca – V Festyn Rodzinny w ogrodach plebańskich – Olsztyn
19 – 23 sierpnia 2010 – Międzynarodowy Festiwal w Skopje – Macedonia
4 – 5 września 2010 – XI Dni Europejskiej Kultury Ludowej w Częstochowie – Plac Biegańskiego
12 września – NA KRAKOWSKIM RYNKU…. – finisaż wystawy Andrzeja Wajdy – Muzeum Częstochowskie
19 października – koncert dla społeczności uczniowskiej w Gimnazjum nr 3
5 grudnia – IV Międzynarodowa Parada Regionów – Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu


2009

26 maja – „Dzień Matki” – festyn na Placu Biegańskiego w Częstochowie  Dąbrowie Zielonej
29 maja – 1 czerwca – udział w Międzynarodowym Festiwalu Kultur Narodowych ” Podolska Wiosna”  Kamieniec Podolski / Ukraina
9 czerwca – Szkoła Podstawowa Nr 25 w Częstochowie
20 czerwca – „Noc Świętojańska” w Lelowie
21 czerwca – „Noc Świętojańska” w Radomsku
27 czerwca – „Noc Świętojańska” w Siemianowicach Śląskich
23 sierpnia – X Dożynki Powiatowe w Blachowni
4 września – X Dni Europejskiej Kultury Ludowej w Częstochowie
5 września – X Dni Europejskiej Kultury Ludowej w Częstochowie
26 września – 60-lecie powstania VLO im. A. Mickiewicza – szkoła
9 pażdziernika – 5-lecie powstania Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej – Klub Politechnik
7 listopadaa – Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych i Rękodzieła Ludowego – Kielce – I nagroda
20 listopada – „90 – lecie Szkoły Podstawowej nr 10″ w Częstochowie
20 listopada – Koncert Jubileuszowy z okazji 25 – lecia sakry biskupiej i posługi pasterskiej J.E.Abp. Stanisława Nowaka Metropolity Częstochowskiego w Filharmonii Częstochowskiej.
18 grudnia – Wigilia w Straży Miejskiej w Częstochowie


2008

27 maja – „Koncert dla mam” – siedziba zespołu SP NR 8
29 maja – „10-lecie AIESEC Polska” – Politechnika Częstochowska  Dąbrowie Zielonej
21 czerwca – „Noc Świętojańska” – Wisła
28 czerwca – „Noc Świętojańska” – Lelów
6 września – IX Dni Europejskiej Kultury Ludowej – Plac Biegańskiego w Częstochowie
7 września – IX Dni Europejskiej Kultury Ludowej – Plac Biegańskiego w Częstochowie
11 – 13 września – XII Międzynarodowe Spotkania Zespołów Folklorystycznych „Sebkuv Nymburk” – Czechy
27 września – „Europejskie Dni Dziedzictwa” – MDK w Radomsku
10 – 20 października – Tydzień Kultury Polskiej w Inverness – Szkocja
26 października –  – IX Jurajski Festiwal Folklorystyczny – eliminacje – MDK Kłobuck
28 listopada – Jubileusz 50 – lecia Honorowego Krwiodawstwa – aula CSPSP w Częstochowie
1 grudnia – Koncerty Jubileuszowe dla młodzieży szkolnej x 2 – Filharmonia Częstochowska
6 grudnia – Koncert Jubileuszowy z okazji 30-lecia działalności dla mieszkańców Częstochowy – Filharmonia Częstochowska
7 grudnia –   – Koncert Galowy IX Jurajskiego Festiwalu Folklorystycznego


2007

14 kwietnia –  „Melodie które lubił Karol Wojtyła”- Kościół św. Wojciecha
16 maja – Szkoła Podstawowa Nr 40 w Częstochowie
17 maja – Szkoła Podstawowa Nr 40 w Częstochowie
20 maja –  „VI Powiatowy Konkurs na tradycyjne ozdoby bibułkowe „- Olsztyn
25 maja – ING Bank Śląski w Koszęcinie
1 czerwca – Szkoła Podstawowa w Częstochowie
2 czerwca – Festyn Ludowy w Skrajnicy
3 czerwca – Festyn Parafialny w Krasicach
4 czerwca – Szkoła Podstawowa w Częstochowie
8 czerwca –  „Dni Częstochowy ” – Stary Rynek w Krakowie
16 czerwca – Widowisko muzyczno – obrzędowe NOC ŚWIĘTOJAŃSKA – deptak „Nad Wartą” w Częstochowie
1 – 2 września – VIII Dni Europejskiej Kultury Ludowej – pl. Bieganskiego w Częstochowie
8 września – Ogólnopolski Dzień Działkowca – Hala Polonia w Częstochowie


2006

19 marca – Poranek Symfoniczny – Filharmonia Częstochowska
22 marca – „Tydzień Regionalny” – Szkoła Podstawowa nr 21
23 marca – „Tydzień Regionalny ” – Szkoła Podstawowa nr 21
31 marca – ” Zdobienie Jaj Wielkanocnych ” – Muzeum Częstochowskie
27 kwietnia – „Polonez w Alejach ” – Częstochowa
13 maja – ” Święto chleba ” – Plac Biegańskiego
27 maja –  Hotel Merkury – Częstochowa
30 maja – Domu Pomocy Społecznej w Częstochowie
24 czerwca – Widowisko muzyczno – obrzędowe „NOC ŚWIĘTOJAŃSKA” w Koszęcinie
23 sierpnia – Jubileusz 650 – lecia Lokacji Częstochowy – Kraków
27 sierpnia – Dożynki Województwa Śląskiego – Mykanów
2 września – VII DNI EUROPEJSKIEJ KULTURY LUDOWEJ w Częstochowie
3 września – VII DNI EUROPEJSKIEJ KULTURY LUDOWEJ w Częstochowie
30 września – Karczma Zagłoba w Częstochowie
6 październik –  IX Ogólnopolska Pielgrzymka Kobiet po Mastektomii na Jasną Górę Filharmonia Częstochowska
5 listopad – III Ogólnopolski Konkurs Sztuki Ludowej – Muzeum Częstochowskiego
26 listopada – Święto Muzyki – Filharmonia Częstochowska
4 grudnia – Konkurs ” Przysłowie dobre na wszystko ” – Muzeum Częstochowskie
13 grudnia – Szkoła na Parnasie – Filharmonia Częstochowska
14 grudnia – Szkoła na Parnasie – Filharmonia Częstochowska
15 grudnia – Szkoła na Parnasie – Filharmonia Częstochowska


2004

24 marca – Szkoła Podstawowa nr 26 w Częstochowie
2 kwietnia – Szkoła Podstawowa w  Dąbrowie Zielonej
20 kwietnia – Konkursu „Przysłowie dobre na wszystko” – Muzeum Częstochowskie
23 kwietnia – Kongres Żydowski – Filharmonia Częstochowska
31 maja – Międzynarodowe Forum Ratownictwa i Obrony Cywilnej – Państwowa Szkoła Pożarnictwa w Częstochowie
3 czerwca – Uniwersytet Trzeciego Wieku – WSP w Częstochowie
04 września – V Dni Europejskiej Kultury Ludowej w Częstochowie
05 września – V Dni Europejskiej Kultury Ludowej w Częstochowie
23 września – Szkoła Podstawowa nr 8 w Częstochowie
1 października –  Miejska Galerja Sztuki w Częstochowie
1 października – VII Ogólnopolska Pielgrzymka Kobiet po Mastektomii na Jasną Górę – Filharmonia Częstochowska
4 listopad – Międzynarodowe Warsztaty Taneczne „Z TAŃCEM DO EUROPY” sala ZPiT „Częstochowa”
10 listopad – Międzynarodowe Warsztaty Tanecznych „Z TAŃCEM DO EUROPY” Filharmonia Częstochowska
11 listopad – „Święto Niepodległości” – Dom Kultury w Radomsku
21 listopada –  ” 140 lecie Szkoły Podstawowej ” w Mokrzeszy


2003

28 kwietnia – 10 – lecia LIGII MIEJSKIEJ w Domu Rzemiosła – Częstochowa
6 maja –  Muzeum Częstochowskie – Częstochowie
18 maja – Festyn na Starym Rynku w Częstochowie
25 maja – Festyn z okazji „Dnia Samorządu Terytorialnego” – Plac Biegańskiego w Częstochowie
28 maja – Koncert z okazji „DNIA MATKI” w Zespole Szkół Plastycznych w Częstochowie
1 czerwca –  Festyn Szkolny w Gimnazjum Nr 17 – Częstochowa Festyn Szkolny w Szkole Podstawowej Nr 8 – Częstochowa
7 czerwca – XVI Wojewódzki Przegląd Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych w Wiśle
8 czerwca – Festyn Parafialny – Częstochowa – Raków
15 czerwca – Premiera widowiska muzyczno – tanecznego CARMINA BURANA Filharmonia Częstochowska
17 czerwca – „Koncert  przyjaźni” – wspólny koncert z Zespołem Ludowym z Japonii sala baletowa ZPiT „Częstochowa” – Częstochowa
6 – 7  września –  IV Dni Europejskiej Kultury Ludowej – Plac Biegańskiego w Częstochowie
20 września –  I Światowy Kongres Częstochowian – Filharmonia Częstochowska
3 października –  V Ogólnopolska Pielgrzymka Kobiet po Mastektomii – Filharmonia Częstochowska
29 listopada – Koncert Galowy z okazji 25 lecia działalności ZP i T „Częstochowa” – Filharmonia Częstochowska


 

2002

19 kwietnia – Teatr im. A. Mickiewicza w Częstochowie
2 czerwca – Spartakiada lekkoatletyczna – stadion Budowlani w Częstochowie
24 sierpnia – Festyn w Dąbrowie Górniczej
28 sierpnia –  X DNI CZĘSTOCHOWY – Plac Biegańskiego w Częstochowie
31 sierpnia –  III DNI EUROPEJSKIEJ KULTURY LUDOWEJ – skwer przy LO im. H. Sienkiewicz w Częstochowie
1 września – III DNI EUROPEJSKIEJ KULTURY LUDOWEJ – skwer przy LO im. H. Sienkiewicza
4 października – IV Ogólnopolska Pielgrzymka Kobiet po Mastektomii – Filharmonia Częstochowska
21 października –  ŚWIĘTO  MUZYKI – Filharmonia Częstochowska
13 grudnia – Mikołajki dla Sportowców – Hala Polonia w Częstochowie


 

2001

7 marca – Wyższa Szkoła Pedagogiczna – aula WSP w Częstochowie
9 marca – Edukacja Muzyczno – Teatralna dla Dzieci – Klub Politechnik w Częstochowie
10 marca – Edukacja Muzyczno – Teatralna dla Dzieci – Klub Politechnik w Częstochowie
22 marca – Edukacja Muzyczno – Teatralna dla Dzieci – Klub Politechnik w Częstochowie
23 marca – Edukacja Muzyczno – Teatralna dla Dzieci – Klub Politechnik w Częstochowie
24 marca – Edukacja Muzyczno – Teatralna dla Dzieci – Klub Politechnik w Częstochowie
7 kwietnia – Festyn w Supermarkecie Real – Częstochowie
10 kwietnia – Przedszkole nr 54 w Częstochowie
11 kwietnia – Przedszkole nr 36 w Częstochowie
19 kwietnia – II Wojewódzki Przegląd Dziecięcych Zespołów Regionalnych „Złoty Kłosik 2001″ w Rybniku – III nagroda
10 maja – Festiwalu Szkolnych Zespołów Artystycznych Dzieci Sprawnych Inaczej – Klub Politechnik w Częstochowie
24 maja – Szkoła Podstawowa Nr 8 w Częstochowie
24 czerwca – Widowisko obrzędowe „NOC ŚWIĘTOJAŃSKA” w Dobrodzieniu
30 czerwca – Widowisko obrzędowe „NOC ŚWIĘTOJAŃSKA” w Koszęcinie
26 sierpnia –  „DNI CZĘSTOCHOWY” – Plac Biegańskiego w Częstochowie
1 września –  II DNI EUROPEJSKIEJ KULTURY LUDOWEJ – Filharmonia Częstochowska
2 września –  II DNI EUROPEJSKIEJ KULTURY LUDOWEJ – skwer przy LO im. H. Sienkiewicza w Częstochowie
15 września –  „ŚWIĘTO CHLEBA” – Plac Biegańskiego w Częstochowie


2000

15 stycznia – Filharmonia Częstochowska
18 stycznia – nagranie dla TV Polonia w Teatrze Wielkim w Łodzi
11 kwietnia – Szkoła Podstawowa nr 33 w Częstochowie
12 kwietnia – Gimnazjum nr 16 w Częstochowie
20 maja – XIII Wojewódzki Przegląd Zespołów Folklorystycznych w Cieszynie (III miejsce)
21 maja – Festyn hutniczy w Poraju
11 czerwca – Festyn w Szkole Podstawowej nr 22 w Częstochowie
17 czerwca – Motel ORBIS w Częstochowie
21-24 lipieca – Międzynarodowy Konkurs Polskich Tańców Narodowych Polonijnych – Zespołów Folklorystycznych w Elblągu (I nagroda za wykonanie oberka)
31 sierpnia – Dni Częstochowy – Plac Biegańskiego w Częstochowie
2 września – I Dni Europejskiej Kultury Ludowej – Częstochowa
3 września – I Dni Europejskiej Kultury Ludowej – Częstochowa
20 październik – koncert charytatywny dla Stowarzyszenia Maria – klub Politechnik – Częstochowa
22 październik – VI Jurajski Festiwal Folklorystyczny w Kłobucku
29 listopada – Gimnazjum nr 18 w Częstochowie
30 listopada – Polski Czerwony Krzyż – Domu Kultury w Częstochowie
1 grudnia – Święto Górników w Katowicach
2 grudnia – Szkoła Podstawowa nr 26 w Częstochowie
9 grudnia – „KRAKOWIACY I GÓRALE” – Filharmonia Częstochowska


1999

31 stycznia – „Straszny Dwór” – Sieradz
23 lutego – Uniwersytet Trzeciego Wieku – aula WSP w Częstochowie
4 kwietnia – „Straszny Dwór” – Wieluń
3 maja – Polski Czerwony Krzyż – Klub Politechnik w Częstochowie
24 maja – „Straszny Dwór – Konin
18 – 20 czerwca – Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny „Krakowiak” w Krakowie (wyróżnienie)
2 lipca – Widowisko plenerowo – obrzędowe „Noc Świętojańska” – deptak „Nad Wartą” w Częstochowie
29 sierpnia – „Dni Częstochowy” – Stary Rynek w Częstochowie
14 września – II Międzynarodowe Spotkania Folklorystyczne „Z bliska i daleka” – Klub Politechnik w Częstochowie
17 października – „Straszny Dwór” – Ostrowiec Świętokrzyski
20 października – „Olimpiada Specjalna” – Hala Polonia w Częstochowie
24 października – „Straszny Dwór” – Skarżysko Kamienna
11 listopada – „Halka” – Amfiteatr w Ciechocinku
13 listopada – „Halka” – Filharmonia Częstochowska
12 grudnia – „Mikołajki” – Sila Poland w Częstochowi


1998

28 maja – Festyn Rodzinny w Przedszkolu we Wrzosowej
30 maja – Ogólnopolskie Spotkania Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych „ŁOWICKA POCHLEBNICKA” – Łowicz ( wyróżnienie )
31 maja – Festyn Parafialny w Brzezinach Wielkich
9 czerwca – Miejskie Przedszkole nr 15 w Częstochowie
13 czerwca – Ogólnopolskie Spotkania Zespołów Tańca Ludowego w Płocku
14 czerwca -Spotkania Taneczne „TAŃCOWADŁO” w Częstochowie ( wyróżnienie )
20 – 29 czerwca – Warsztaty Szkoleniowe w Złotym Potoku
10 -15 sierpnia – Warsztaty Szkoleniowe w Załęczu Małym
30 sierpnia – VI Dni Częstochowy – Stary Rynek
30 sierpnia – Ogólnopolskie Mistrzostwa Balonów Latających w Częstochowie
5 września – Festiwal Muzyki i Pieśni Ludowej Młodych EURO FOLK – Częstochowa
6 września – Ogólnopolskie Dożynki Jasnogórskie „DOŻYNKOWE GRANIE” – Częstochowa – Koncert Galowy „EURO FOLK” – Częstochowa
25 października – V Festiwal Zespołów Ludowych i Folklorystycznych woj. Częstochowskiego w Kłobucku
11 listopada – „Straszny Dwór” – Filharmonia Częstochowska
12 listopada – „Straszny Dwór” – Filharmonia Częstochowska
13 listopada – „Straszny Dwór” – Filharmonia Częstochowska – Koncert Jubileuszowy z okazji 20 – lecia Zespołu Pieśni i Tańca „Częstochowa” w Filharmonii Częstochowskiej
14 listopada – „Straszny Dwór” – Filharmonia Częstochowska
21 listopada – Festyn integracyjny w Państwowej Szkole Podstawowej w Hucie Starej
13 grudnia – Koncert Galowy V Festiwalu Zespołów Ludowych i Folklorystycznych woj. Częstochowskiego w Filharmonii Częstochowskiej
20 grudnia – Straszny Dwór – Teatr Miejski w Sieradzu


1997

31 maja – „DZIEŃ DZIECKA” w kościele św. Wojciecha w Częstochowie
7 czerwca – Festyn w Publicznej Szkole Podstawowej nr 19 w Częstochowie
7 czerwca- Festyn w Publicznej Szkole Podstawowej nr 8 w Częstochowie
8 czerwca – Turniej Gmin Województwa Częstochowskiego – PSS
8 czerwca – „Przywróćmy miastu Stary Rynek” – Częstochowa
14 czerwca – XIV Mistrzostwa Polski w Sportach Pożarniczych – Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie


1996

7 luty – Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej – Hala Polonia w Częstochowie
21 luty – Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej – Hala Polonia w Częstochowie
20 kwiecień – Spotkania Taneczne „Tańcowało ‘96” – eliminacje w Częstochowie
21 kwiecień – Spotkania Taneczne „Tańcowało ‘96” – Filharmonia Częstochowska (wyróżnienie)
18 maj – „GODY ŚLĄSKIE” – skansen w Chorzowie
1 czerwiec – „Dzień Dziecka” – XI Liceum Ogólnokształcące w Częstochowie
1 czerwiec – festyn w Szkole Podstawowej nr 19 w Częstochowie
2 czerwiec – festyn w Szkole Podstawowej nr 22 w Częstochowie
9 czerwiec – Jubileusz 30 – lecia Szkoły Podstawowej nr 40 w Częstochowie
16 czerwiec – Ogólnopolskie Spotkania Zespołów Tańca Ludowego PŁOCK’96 (wyróżnienie)
1 wrzesień – „Dożynki Jasnogórskie” – Częstochowa
16 wrzesień – „57 rocznica napaści ZSRR na Polskę” – Filharmonia Częstochowska
28 wrzesień – „ ZŁOTA MILA” – Plac Biegańskiego w Częstochowie
11 październik – „Dzień Nauczyciela” – L O im R. Traugutta w Częstochowie
27 październik – IV Wojewódzki Festiwal Zespołów Ludowych i Folklorystycznych woj. częstochowskiego – eliminacje – Kłobuck
26 listopad – Dni Honorowego Krwiodawstwa – Klub Politechnik w Częstochowie
4 grudzień – Jubileusz 5-lecia OPK „Gaude Mater”- Filharmonia Częstochowska
15 grudzień – Koncert Laureatów IV Festiwalu Zespołów Ludowych i Folklorystycznych woj. częstochowskiego – Filharmonia Częstochowska
22 grudzień – nagranie programu dla TV POLONIA – emisja 9 grudzień 1996 i 13 luty 1997


1995

27 stycznia – udział zespołu w programie TV „Poranek z Telewizją Katowice”
24 luty – festyn w Publicznej Szkole Podstawowej nr 33 w Częstochowie
8 kwiecień – XX Wojewódzki Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych – eliminacje – hala LO im. H. Sienkiewicza w Częstochowie
22-23 kwiecień – Ogólnopolski Przegląd Polskich tańców Narodowych „ OBEREK’95” – Rzeszów ( wyróżnienie )
24 kwiecień – spotkanie upamiętniające 55 rocznicę masowej zsyłki rodzin polskich na Syberię i stepy Kazachstanu – aula WSP w Częstochowie
25 kwiecień – festyn w Szkole Podstawowej w Hucie Starej
29 maj – XX Wojewódzkiego Przeglądu Szkolnych Zespołów Artystycznych – Filharmonia Częstochowska
10 czerwiec – „Wesele Częstochowskie” – Filharmonia Częstochowska
02-03 wrzesień – Ogólnopolskie Dożynki Jasnogórskie – skwer przy LO im. H Sienkiewicza w Częstochowie
12 listopad – Przegląd Zespołów Ludowych w Koniecpolu


1994

6 stycznia – Koncert Jubileuszowy z okazji 15-lecia Zespołu – Klub Politechnik
19 kwietnia – Kongres Rodzin Polskich – Filharmonia Częstochowska
21 maja – XIX Wojewódzki Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych – Częstochowa ’94 (I nagroda)
5 czerwca – Spotkania Folklorystyczne „O Pawie Pióro i Gliniany Dzban” w Tarnowie (III nagroda)
11 czerwiec – festyn z okazji 35 rocznicy powstania Szkoły Podstawowej nr 19 w Częstochowie
12 czerwiec – festyn wyborczy „ Ligii Miejskiej” promenada w Częstochowie
11 wrzesień – festyn „Pożegnanie lata” – Stary Rynek w Częstochowie
19 wrzesień – Sejmik kultury woj. częstochowskiego – Koniecpol
20 listopad – III Festiwal Zespołów Ludowych i Folklorystycznych woj. częstochowskiego (I nagroda)
29 listopad – „Dzień Podchorążego” – Liceum Wojskowe w Częstochowie
6 grudzień – „Mikołajki” – Szkoła Podstawowa nr 33 w Częstochowie
7 grudzień – występ dla delegacji nauczycieli rumuńskich przebywającej w Częstochowie


1993

4 maja – IV Ogólnopolska Olimpiada Specjalna dla dzieci upośledzonych umysłowo – Hala Polonia w Częstochowie
15 maja – XVIII Wojewódzki Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych – Częstochowa ’93 (I nagroda)
1 czerwiec – „Dzień Dziecka” w Klubie Politechnik
4 wrzesień – IX Międzynarodowy Studencki Festiwal Folklorystyczny – Zamek w Ogrodzieńcu
5 wrzesień – „Dożynki Wojewódzkie” w Kłobucku