post

Grand Prix

Z ostatniej chwili!
 
Właśnie zostały ogłoszone wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Polskich Tańców Narodowych i Regionalnych „Jestem stąd, a nie pamiętam z tego nic”.
 
Nasz choreograf i kierownik artystyczny Pan Michał Knaś zdołał wystawić, aż 3 prace:
 
 
Dwie pierwsze prace zajęły 3 miejsce odpowiednio w swoich kategoriach: solo do 15 roku życia i duet powyżej 15 roku życia. Co już jest dla nas ogromnym sukcesem i napawa radością. Serdecznie gratulujemy Gabrysi i Wiktorii, naszym młodym tancerkom oraz Pani Agnieszce Krzemińskiej (naszej garderobianej i młodszej instruktorce) i jej mężowi Janowi Krzemińskiemu (były tancerz naszego zespołu).
 
Spisaliście się na medal!
 
Największym sukcesem okazała się trzecia praca, w kategorii solo powyżej 15 roku życia, w której to wystąpił we własnej osobie Pan Michał i zdobył nagrodę Grand Prix.
 
Brawo!
 
Serdecznie gratulujemy też pozostałym laureatom i uczestnikom konkursu! Cudownie, że znaleźliście czas, energię i sposobność, aby tworzyć i dalej się rozwijać w tym jakże trudnym dla nas wszystkich okresie.
 
Oczywiście dziękujemy również Zespołowi Pieśni i Tańca „Beskid” za organizację i motywację do konkursu oraz docenienie naszej pracy.
 
Wszystkie prace można obejrzeć klikając w poniższy link: