post

Studiuj i Tańcz

Zespół Pieśni i Tańca „Częstochowa” we współpracy z Politechniką Częstochowską zapraszają na zapisy do grupy studenckiej, które odbędą się:

3 października br. o godzinie 19:00 w Klubie Politechnik.
(prosimy wziąć wygodny strój i obuwie sportowe)

Zajęcia w semestrze zimowym odbywać się będą 2 razy w tygodniu w Miejskim Domu Kultury przy ulicy Łukasińskiego 50/68(na czas remontu siedziby) we wtorek 19:00-20:30, oraz czwartek 19:00-20:00 i są bezpłatne. Aktywne i systematyczne uczestniczenie zwalnia z zajęć wychowania fizycznego.

Wszystkie elementy, takie jak kroki, prowadzenie w parze, czy koordynacja są uczone od podstaw. Natomiast zawarty w tańcu charakter polskiej kultury pozwala na wszechstronny rozwój osobisty,  zarówno fizyczny(postawa, sprawność, wytrzymałość), interpersonalny(pewność siebie, otwartość), a także kulturowy(historia, przynależność do grupy, patriotyzm).

Dla zapisanych przewidziane jest bezpłatne, weekendowe zgrupowanie podczas którego będzie czas zarówno na pracę od podstaw jak i dobrą zabawę w rytmie polskiej muzyki.

Więcej informacji:
tel. 783-223-235

Zainteresowani proszeni są o wypełnienie krótkiego formularza w celu zweryfikowania liczby zainteresowanych osób(nieobowiązkowe):
https://goo.gl/forms/r6zjgOY3CU0lzIIk1

Wydarzenie na FB:

https://www.facebook.com/events/328963737858476/

Serdecznie zapraszamy!